SAMORZĄD SZKOLNY W 2018/ 2019 ROKU SZKOLNYM

2. ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO- DOMINIKA RAK KL. 3G
  3. SEKRETARZ- VANESSA KOTYRBA KL. 5 B

RZECZNIK PRAW UCZNIA: EMILIA MUCHA KL. 7

PRZEDSTAWICIEL DO MŁODZIEŻOWEJ RADY MIASTA MYSZKÓW:

DOMINIKA RAK KL. 3 G

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bal Karnawałowy

25 stycznia 2018 r. w Zespole Szkolno- Przedszkolnym odbył się Bal Karnawałowy zorganizowany przez Dużą Radę Uczniowską oraz Młodzieżową Radę Uczniowską wraz z opiekunkami- Ewą Koster i Eweliną Zemłą. Uczniowie przygotowali pyszne przekąski: babeczki, ciasta, galaretkę, rogaliki oraz pizzę. Samorządy Uczniowskie zadbały o wystrój sali, działanie bufetu i wspaniałą atmosferę. Chłopcy z klasy III gimnazjum czuwali nad oprawą muzyczną. Na bal uczniowie przyszli w przebraniach, co jeszcze bardziej uświetniło zabawę.

XVIII edycja akcji ,,Góra Grosza”

Samorząd Uczniowski włączył się zbiórkę monet, która będzie trwała od 27 listopada 2017 r. do 2 stycznia 2018 r.

Zbiórka zużytych telefonów komórkowych

Do 24 listopada 2017 r. Samorząd Uczniowski zbiera zużyte telefony komórkowe.

Stan techniczny nie ma żadnego znaczenia. Telefon nie musi być sprawny i może być uszkodzony bądź w częściach.

Pamiętajmy, że stare telefony komórkowe są odpadami niebezpiecznymi!

Wybory - Samorząd Uczniowski

22 września 2017 r. odbyły się wybory, których celem był wybór przedstawiciela do Młodzieżowej Rady Miasta Myszkowa oraz przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.

Ostatecznie zwyciężyła Dominika Rak, uczennica kl. 2 gimnazjum, która została przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego oraz przedstawicielką w Młodzieżowej Radzie Miasta Myszkowa.

Skład Samorządu Uczniowskiego klas: 7, 2g i 3 g

1. Przewodnicząca: DOMINIKA RAK KL. 2 G
  2. Zastępca przewodniczącej- KAROLINA BIAŁCZAK  KL. 3 G
  3. Sekretarz: MAGDALENA GIEMZA KL. 3 G