NAUCZANIE ZDALNE- Przedszkole nr 6 O przedszkolu Statut Ogłoszenia Nauczyciele Zestaw programów wychowania przedszkolnego 2017/2020 Zajęcia dodatkowe Promocja zdrowia Kalendarz uroczystości Nasze grupy Konkursy, sukcesy Gazetka dla rodziców Kontakt Z życia przedszkolaków

Przedszkole nr 6 w Myszkowie

Pracownicy Przedszkola Nr 6 w Myszkowie

Dyrektor: mgr Anna Danek

Zastępca: mgr Anita Liszewska

Nauczyciele:

Grupa I

mgr Grażyna Starczewska

Grupa II

mgr Małgorzta Szten-Kurbiel

Grupa III

mgr Beata Gęsikowska

Ponadto w przedszkolu pracują:

logopeda - mgr Ewa Makieła

nauczyciel języka angielskiego - mgr Beata Buła

nauczycil rytmiki - mgr Dorota Bulska

terapeta pedagogiczny - mgr Ewa Kotarska

nauczyciel religii - ks. Piotr Janiec

rehabilitant ruchu - mgr Anita Ludwig - Pachnycz

Nasza kadra pedagogiczna posiada wysokie kwalifikacje pedagogiczne
i jest dobrze przygotowana zarówno pod względem merytorycznym
jak i metodycznym.

W pracy wychowawczej i dydaktycznej preferujemy  otwarty styl, metody, które wspomagają  rozwój dziecka z wykorzystaniem jego wrodzonego potencjału.

Nauczycielki stosują różnorodne formy pracy z dziećmi oraz monitorują indywidualny rozwój każdego wychowanka. W procenie systematycznej
obserwacji - zapewnienia dzieciom optymalne warunki  osiągnięcia sukcesów rozwojowych.

Oferta zajęć prowadzonych w przedszkolu zapewnia realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego, a także umożliwia rozwój zainteresowań i talentów dzieci.

Nauczycielki znają potrzeby i zaintereseowania dzieci oraz posiadają umiejętności atrakcyjnego prowadzenia zajęć.